Protože originál je jen jeden

ZD-foto

V dnešní době kdy vlastně každý má možnost tvořit si své vlastní fotografie díky mobilním telefonům a cenově již dostupné fototechnice je fotografem prakticky každý … 

ALE …..

Být fotografem v dnešní době chce více. Trpělivost, usilí, odhodlání, posun vpřed a v neposlední řadě také talent. 

Díky tomu Vám můžeme poskytnou to co jinde budete těžko hledat. 

zázemí

Disponujeme vlastním kompletně vybaveným ateliérem ZD-foto, který stále rozšiřujeme. Zde je možné Vám nabídou veškeré pohodlí. 

Vybavení ateliéru je koncipováno tak, aby plně vyhovovalo účelům. To znamená že je zde prostor nejen pro focení, ale také pro hostující vizážistku a kadeřnici. Dále máme k dispozici velký šatník našlapnutý oblečením všeho druhu. Maminky zde najdou nejen oblečení pro ty nejmeneší, ale samozřejmě si zde mohou vybrat také něco pro sebe. V případě potřeby je možnost vytvořit úplně nový model z jednotlivých kousků oblečení  dle potřeby focení.

Foto technika

Pro focení využíváme profesionální fototechniku. Mé zkušenosti a kvalita výsledných fotografií mi přineslla spolupráci s výhradním prodejcem v CZ/SK značky GODOX jichž jsem Ambassadorem . Jedná se o osvětlovací techniku, která si své využití najde i mimo prostory ateliéru.

K focení samotnému využívám bezzrcadlový fotoaparát NIKON ve spojení s dokonalými objektivy SIGMA a následně Vaše fotografie zpracovávám na grafických tabletech WACOM.

Dál Vás tímto asi zatěžovat nebudu. Je to spousta technických parametrů, které stejně zajímají málokoho. Důležitý je výsledek …. a ten tu je. 

 

zkušenosti

S fotografií mám bohaté zkušenosti a musím říci, že jen díky své vytrvalosti a píli. Vše co umím, jsem se naučil sám. Samozřejmě mé fotografie ne vždy vypadaly tak jako dnes. Vedla k tomu dlouhá cesta, plná pádů a úspěchů, ale časem jsem dospěl do fáze kdy mé fotky začly nabírat ten kýžený efekt a můj rukopis se tak stal nezaměnitelným.

Jsem za toto velmi rád. Dnes totiž díky svému úsilí nejen učím fotografy jak fotit a retušovat fotografie, ale také se mé fotografie objevily v mnoha časopisech i těch zahraničních, na předních příčkách různých soutěžích, firemních prezentacích a e-shopech ….

Ano jsou to zkušenosti k nezaplacení a dá se to považovat za úspěch, ale tu největší radost mám z toho, že naše fotografie zdobí právě Váš pokoj. Zde je totiž to pravé místo pro naše obrazy.

 

Vše díky Vám

Ano je to tak. Díky Vašemu zájmu a podpoře jsem dnes tam kde jsem. Jen díky Vám a Vašim objednávkám se můžu stále rozvíjet a růst. 

A věřte, že se  budeme dál rozvíjet a zlepšovat v tom co nás baví, aby jste Vy vždy dostali jen to nejlepší. 

Děkujeme za důvěru.

Těšíme se na Vás. S pozdravem celý tým ZD-foto