V naší nabídce najdete také dárkové poukazy, které jsou skvělým způsobem, jak udělat radost svým blízkým. Naše zážitková focení nabízejí nejen samotné fotografování, ale také něco navíc.

Základní cena poukazu je 4000,- Kč a zahrnuje základní balíček s 3 Fine-ART fotografiemi v elektronické podobě a služby vizážistky, která vám bude asistovat po celou dobu focení. Při našem focení si můžete užít veškerý komfort našeho ateliéru, včetně velkého šatníku s oblečením a dokonce i svatební a společenské šaty pro dámy. Dále jsou k dispozici samozřejmě doplňky a šperky k oblečení.

Můžete si také dohodnout další služby například: dárkové tisky, obrazy, pasparty, booklety a mnoho dalších produktů, které máme v nabídce.

Pro koho je poukaz určen?

Poukaz je určen pro každého. Z našich zkušeností víme, že takovýto dárek udělá radost všem. Můžete ho darovat partnerovi, rodině s dětmi, mamince, babičce, nebo jako svatební dar.

Velká část našich klientů jsou dámy a slečny, které si chtějí udělat radost a nechat se hýčkat. Snažíme se jim vrátit  sebevědomí, které se v dnešním spěchu občas ztrácí. 

Výsledek Vás ohromí

Všechno, co děláme, směřuje k tomu, aby výsledek byl ohromující a dosáhl kvality, kterou si zasloužíte