SVATEBNÍ FOCENÍ A SLUŽBY

Svatební fotografie jsou jednou z nejdůležitějších součástí Vašeho velkého dne. Nabízíme vám dvě možnosti svatebního focení: základní a celodenní.

 1. Základní svatební focení – od 8000 Kč:

  • Jako profesionální fotograf zachytím klíčové okamžiky vaší svatby, včetně obřadu, portrétních snímků nevěsty a ženicha a skupinových fotografií rodiny a přátel.
  • Sestavení a úprava fotografií pro optimální kvalitu a estetiku.
  • Dodání digitálního formátu fotografií na vybraném médiu (např. USB nebo online galerie) v rozlišení vhodném pro tisk a sdílení s přáteli a rodinou.
  •  
 2. Celodenní svatební focení – od 15000 Kč:

  • Fotografování od příprav nevěsty a ženicha až do pozdních nočních hodin, abychom zachytili celý průběh vaší svatby.
  • Vytvořím komplexní příběh vašeho dne, zahrnující intimní momenty, slavnostní obřad, hostinu a taneční zábavu.
  • Sestavení a úprava fotografií pro optimální kvalitu a estetiku.
  • Dodání digitálního formátu fotografií na vybraném médiu (např. USB nebo online galerie) v rozlišení vhodném pro tisk a sdílení s přáteli a rodinou.

Prosím, vezměte na vědomí, že ceny jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na konkrétních požadavcích a přáních. Doporučuji se na mne obrátit pomocí kontaktního formuláře, abychom vám mohl poskytnout přesnější odhad cenového rozpětí pro váš svatební den.

FOTOGRAF - VIZÁŽISTKA - KADEŘNICE-kameraman

Co nabízíme

 • Veškeré služby  na jednom místě
 • Individuální přístup a cena dle požadavků zákazníka
 • Možnost využití profesionální techniky, včetně externích světel pro ještě lepší fotografie
 • Úprava a profesionální retuš 
 • Roztřídění Vašich výsledných fotografií (kompletní sada fotografií, výběr toho nejdůležitějšího, dvě varianty úpravy barevnosti, hi-end retuš)
 • Tisk fotografií na exkluzivní papír tkaný hedvábím
 • Darkové flash-disky
 • V neposlední řadě naše zkušenosti a jedinečný styl fotografií

Vážení návštěvníci, jsem profesionální fotograf specializující se na svatební fotografii a rád bych Vám představil své služby. Fotografování svateb je jedinečná výzva, kterou beru jako svou vášeň. Jsem zde, abych zachytil nezapomenutelné okamžiky Vašeho výjimečného dne a uchoval je pro Vás navždy.


Abyste mohli být krásní a nezapomenutelní ve svých fotografiích, nabízím Vám služby zkušené vizážistky a kadeřnice. Tyto odbornice Vám pomohou vybrat ten nejlepší účes a líčení, které bude ladit s Vaším šatníkem a osobností. Jsou zde, aby Vám pomohli dát ten správný finishing touch, který dodá Vašim fotografiím šmrnc.
Fotografování svateb je jedinečnou kombinací technických znalostí a uměleckého citu, a já jsem připraven Vám nabídnout obojí. Budu Vás provázet celým dnem a zachytím nejen všechny důležité okamžiky, ale také všechny ty malé, ale důležité detaily, které dodávají Vašim fotografiím osobnost. Jsem tady, abych Vám nabídl nejen profesionální služby, ale také přátelský a osobní přístup.


Nemusíte se bát, že byste přišli o žádný důležitý moment nebo že by Vaše fotografie nebyly dokonalé. S naším týmem profesionálů a s naší láskou k tomu, co děláme, máte jistotu, že Vaše svatební fotografie budou přesně takové, jaké si přejete – krásné, jedinečné a plné emocí.

Pokud hledáte fotografa, který Vám nabídne nejen profesionální služby, ale také osobní a empatický přístup, jste na správném místě. Jsem tu pro Vás a rád Vám nabídnu své služby, abychom společně vytvořili nezapomenutelné fotografie.

Po zarezervování Vašeho svatebního termínu je nutné zaplatit rezervační poplatek 50% Rezervační poplatek je v případě zrušení ze strany klienta, považován za náhradu ušlého zisku a z tohoto důvodu je nevratný.

Kontaktuj nás pro sjednání nezávazné schůzky

Ochrana osobních údajů

Vaše soukromí je pro mě velmi důležité. Vaše osobní údaje, které jsou zadané v kontaktním formuláři, budou použity pouze pro účely komunikace se mnou a pro zpracování vašeho požadavku na služby.

Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez vašeho předchozího souhlasu. Zároveň budou vaše osobní údaje uchovány v souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů.

Můžete mě kontaktovat kdykoliv, abyste získali další informace o tom, jakým způsobem jsou vaše osobní údaje používány a jak jsou chráněny.

Děkuji vám za vaši důvěru. Vaše spokojenost a důvěra jsou pro mě klíčové.