1. Standardní úprava fotografie

 

To jsou fotografie, na kterých řesím úpravy, jako je světlost, kontrast, ostrost a další nastavení, která by měla být samozřejmostí při každé úpravě. Dále retuš pleti v rozsahu odstranění pupínků, oparů a nežádoucích nedokonalostí v obličeji.

      2. Fine-art fotografie

 

Výtvarná fotografie je již daleko složitější disciplína a to nejen fotografická, ale i grafická. Zde je potřeba řešit spoustu nastavení jak při samotném focení, tak i nasledné retuši. Následná retuš jedné fotografie zabere někdy i nekolik hodin práce u grafického tabletu, kdy ručně dokresluji jednotlivé časti fotografie a fotku tvořím od základu znovu. 

 


Délka focení

Ta je u každého trochu jiná. Taxametr nepoužíváme Takže přijdete, dáte si kávu, vodu, nebo něco malého na chuť. Vizážistka Vás nalíčí a kadeřnice učeše … nebudu lhát, pro spoustu žen je toto chvíle, kterou si opravdu užívají

 

Focení

Při focení Vám velmi rádi pomůžeme a poradíme tak, aby výsledek byl takový, jaký si představujete. Samozřejmě máme k dispozici vlastní šatník s oblečením, které Vám můžeme zapůjčit. Disponujeme vším možným, od šatiček pro naše nejmenší, šaty na těhotenské focení, sukně a korzety pro dámy a spousty zajímavých doplňků a ozdob. Oblečení a doplňky hojně využíváme při fine – artové fotografii.


Výběr fotek

Po skončení fotografování snímky přebereme a odstraníme ty, které nejsou vhodné, ostré, nebo fotky, kde máte například zavřené oči …

Sami si následně vyberete fotografie, které chcete upravit a které dostanete.

Cena za fotografie