Fantasy fotografie se zvířaty

Tyto fotografie jsou náročné na přípravu i samotnou realizaci. Proto je třeba si uvědomit, že požadavek na tento styl focení je pro zákazníka náročný sám o sobě. Před samotnou realizací je třeba sjednat si schůzku a dohodnout podrobnosti. Bezpečnost především! Manipulujeme převážně s divokými zvířaty a kolikrát i nebezpečnými hady a pavouky. Všechna zvířata jsou sice považována za domácí mazlíčky a majitel ví co od svého miláčka má čekat, ale ne vždy mají všichni chuť se nechat fotit. Proto takovéto fotografování je i celkem náročné na čas a s tím je třeba počítat.

Musíme se držet pravidly, která nebudou dané zvíře nijak omezovat a ohrožovat. 

Stinky – focení s liškou


 

Tématická fotka

zahrnuje v podstatě všechny možné žánry od fantasy – horror až po pečlivě připravené emotivní záběry. Pro tyto případy je možnost využití vizážistky, půjčení šatů a pro náročné i různá maskovací protetika.


ART

fotografie je další nedílnou součástí mých prací. Tento směr je určen pro zákazníky, kteří by rádi opravdu něco unikátního. Součástí ceny je v tomto případě i výroba velkoformátové fotografie. Na tvorbě takovýchto fotografií se ve většině případech podílí vícero lidí v podobě malířů a sochařů.


Rádi by jste se stali někým jiným a aspoň na chvíli se ocitly v kůži vaší vysněné postavy? I takovéto úkoly pro mne a můj tým nejsou nic nemožného…