Fotografie dětí

je o něco náročnější disciplína. Převážně díky bezprostřednímu chování našich ratolestí, je celkem složité zachytit ten správný okamžik.
Při fotografování dětí a novorozenců nevyužívám přehnaného aranžmá a stylizování dětiček do různých poloh, tak jak je tomu v poslední době u fotografů vyhledávané a žádané. Mou snahou je zachytit přirozený pohled na děti jaké jsou a nesnažit se z našich ratolestí dělat ,,dekoraci,,

 

Fotografický příběh – Pro náročné rodiče je možné naplánovat sérii focení s výsledkem, který bude krásnou vzpomínkou na dětství.

Fotografie dětí – není jen o dětech samotných, ale i o rodičích. Proto je možné objednat i rodinné fotografie, které vypovídají o lásce k našim dětem.

Fotografie novorozenců – jak jsem již mnohokrát zdůrazňoval, nejsem fotografem ,,košíkovým,, a proto se při fotografování novorozenců snažím dát do své práce i cit a porozumění pro spojení matky a jeho čerstvě narozeného potomka. V případě zájmu je možné zapojit do takovýchto fotografií samozřejmě i tatínka 😉